PRISTATYMO BŪDAI

 • ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE. Kai užsakymas bus paruoštos, Jūs būsite informuoti el.paštu (nurodytu Jūsų užsakyme) apie galimą atsiėmimą – KONTAKTAI.
 • PAŠTOMATAI. Atkeliavus siuntai į Jūsų pasirinktą paštomatą, Jūs būsite informuoti užsakyme nurodytais kontaktais. Jums bus išsiųstas siuntos atsiėmimui reikalingas kodas/-ai.
    1. Paštomatas (+ LP express)
    2.    Paštomatas
    3.    Paštomatas
 • KURJERIAI. Siuntas, Jūsų nurodytu adresu, pristatys pasirinktas kurjeris. Pristatymo dieną ar iš vakaro, Jūs būsite informuoti užsakyme nurodytais kontaktais apie kurjerio planuojamą atvykimo laiką.
    1.  Kurjeris
    2.   Kurjeris

PRISTATYMO KAINOS

 • NEMOKAMAI prekes galima atsiimti Vilniuje žr. KONTAKTAI;
 • 2 EUR pristatymas Lietuvoje į  (+ LP express) Paštomatus;
 • 2,5 EUR pristatymas Lietuvoje į  Paštomatus;
 • 3 EUR pristatymas Lietuvoje į   Paštomatus;
 • 3,5 EUR pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) per Kurjerį;
 • 4 EUR pristatymas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) per    Kurjerį;
 • 4-19 EUR pristatymas į kitas ES šalis (galutinė kaina bus matoma suvedus pristatymo adresą).

PRISTATYMO TERMINAI

 • 1-3 D.D. atsiėmimas Vilniuje, žr. KONTAKTAI. Atsiėmimas galimas tik po patvirtinimo gauto el.paštu, kad užsakymas jau paruoštas;
 • 1-3 D.D. pristatymas visoje Lietuvoje. Šiai dienai visos prekės esančios el.parduotuvėje yra Vilniaus sandėliuose. Užsakymai, peteikti iki 13:00val. – ruošiami ir/ar išsiunčiami tą pačią darbo dieną, po 13:00val. – sekančią darbo dieną;
 • 4-10 D.D. į kitas ES šalis. Konkretesnis terminas bus matomas suvedus pristatymo adresą užsakymų lange.

Mūsų siuntų pristatymo partneriai: ,    ,    – yra vieni iš didžiausių kurjerių kompanijų ir mes esame tikri, kad siuntos Jums bus pristatytos greitai ir saugiai.

APMOKĖJIMO BŪDAI

 • Bankinis mokėjimas – UŽSAKYMO METU.

Tai išankstinis mokėjimas naudojantis el. bankininkystės sistema. Pasirinkus šį būdą, atsiskaitymas bus įvykdytas iš karto užsakymo metu per saugią licenzijuotą įmokų surinkimo sistemą – kevin.. Paspaudus norimo banko logotipą, būsite nukreipti į pasirinkto banko elektroninę sistemą su visa užsakymo informacija. Jūsų duomenų perdavimui yra naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Mokėjimai vykdomi tik saugiame banko serveryje.

 • Mokėjimas atsiimant – PRISTATYMO METU.

Tai atidėtas mokėjimas iki to momento kol Jums bus pristatyta arba kol Jūs atsiimsite užsakytas prekes pas mus. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  prekių atsiėmimo / pristatymo metu.

 • Bankinis pavedimas – 2 DIENŲ LAIKOTARPYJE.

Tai atidėtas mokėjimas. Pasirinkus šį būdą, užsakyme pateiktu el. paštu, gausite užsakymo patvirtinimą ir visą reikalingą informaciją bankiniam pavedimui. Pagal tai padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje ir patogiu mokėjimo būdu. Užsakymas bus rezervuotas 2 k.d. ir bus pradėtas vykdyti po apmokėjimo. Mokėjimo paskirties skiltyje būtina nurodyti užsakymo numerį.

Mūsų sąskaitos rekvizitai:
A.s.: LT33 7290 0990 4747 2713
Bankas: AS Citadele banka LT filialas
Gavėjas: UAB Limarto LT

Mes suteiksime 30 k.d. naujos prekės grąžinimo garantiją bei apmokėsime grąžinimo išlaidas (mūsų siūlomais būdais).

SVARBU!:
– Grąžinimo atveju, prekė turi būti nauja ir prekinė išvaizda turi būti nepakitusi, t.y. prekė nenešiota, neavėta, nesugadinta, nepažeista, neištepta ir pan., visos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
– Naudojantis kurjerio ar terminalų (paštomatų) paslaugomis – grąžinama prekė turi būti BŪTINAI papildomai įpakuota į tą pačią siuntos pakuotę, ar į kitą tam tinkamą.

GRĄŽINIMO BŪDAI

 • PARDUOTUVĖJE. Kontaktus ir darbo laiką rasite čia: KONTAKTAI.
 • PAŠTOMATE. Grąžinimai galimi tik užsakymams, kurie buvo pristatyti į DPD paštomatą. Prekių grąžinimui skirtą etiketę, išsiųsime su prekėmis (jei grąžinimo etiketės prie gautų prekių nerasite, susisiekite – KONTAKTAI . Mes Jums ją atsiųsime el.laišku). Supakavę grąžinamas prekes ir užklijavę gautą grąžinimo etiketę, atvyksite prie bet kurio DPD paštomato ir lengvai grąžinsite siuntą.
 • PAŠTOMATE. Grąžinimai galimi tik užsakymams, kurie buvo pristatyti į Venipak (LP express) paštomatą arba pristatyti su Venipak kurjeriu. Prekių grąžinimui skirtą etiketę, išsiųsime su prekėmis (jei grąžinimo etiketės prie gautų prekių nerasite, susisiekite – KONTAKTAI . Mes Jums ją atsiųsime el.laišku). Supakavę grąžinamas prekes ir užklijavę gautą grąžinimo etiketę, atvyksite prie bet kurio Venipak paštomato (tiks tik Venipak paštomatas, LP express paštomatas – netiks) ir nuskaičius etiketę lengvai grąžinsite siuntą.
 • PAŠTOMATE. Grąžinimai galimi tik užsakymams, kurie buvo pristatyti į OMNIVA paštomatą. Prekių grąžinimo kodas bus toje pačioje Omniva SMS žinutėje, kur gausite informaciją su atsiėmimo kodu. Grąžinimo kodas bus aktyvus 14 k.d. nuo tada, kai atsiimsite siuntą iš paštomato. Supakavę grąžinamas prekes, atvyksite prie bet kurio OMNIVA paštomato ir panaudoję grąžinimo kodą, lengvai grąžinsite siuntą.
 • KURJERIU. Grąžinimas per DPD kurjerį galimas, tik užsakymams, kurie buvo pristatyti su DPD kurjeriu. Mes iškviesime kurjerį paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu. Jums reikės tik informuoti mus apie norimą grąžinimą, supakuoti siuntą ir laukti atvykstančio kurjerio.
 • KURJERIU. Grąžinimas per Venipak kurjerį galimas, tik užsakymams, kurie buvo pristatyti su Venipak kurjeriu arba pristatyti į Venipak (LP express) paštomatą. Prekių grąžinimui skirtą etiketę Jūs gausite kartu su prekėmis (jei grąžinimo etiketės prie gautų prekių nerasite, susisiekite – KONTAKTAI . Mes Jums ją atsiųsime el.laišku). Supakavę grąžinamą prekę ir užklijavę ant siuntos grąžinimo lipduką, turėsite susisiekti su Venipak (+370 700 55221) ir pranešti apie norimą grąžinti siuntą per kurjerį (Jūsų paprašys padiktuoti RETURN lipduke esantį brūkšninį kodą ir pasakyti iš kokios vietos pageidaujate, kad Jums paimtų siuntą). P.s. jei nepavyktų susiderinti tiesiogiai su Venipak – informuokite mus ir mes iškviesime kurjerį paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu. 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

 • Pinigai už prekes grąžinami per 1-3 d.d. nuo to momento, kai tvarkingos prekės pasiekia mus – KONTAKTAI.
 • Pinigai pervedami į tą pačią arba kitą Jūsų norimą nurodomą atsiskaitomąją sąskaitą.
 • Siuntos pristatymo mokestis, jei toks buvo – negrąžinamas.

Pirkdami pas mus esate garantuoti, kad prekė yra 100% originali. Gamyklinio defekto atveju visoms prekėms taikoma 2 metų garantija.

Pastebėjus / atsiradus gamykliniam brokui:

 • Susisiekite su mumis – KONTAKTAI.
 • Užpildykite laisvos formos brokuotos prekės grąžinimo / keitimo prašymą.
 • Grąžinkite prekę su prašymu mums – KONTAKTAI.
 • Išnagrinėsime prašymą ir atsakysime kuo greičiau (max iki 14 k.d.).
 • Jei išnagrinėjus prašymą, jis bus laikomas pagrįstu – prekės keitimas ar pinigų grąžinimas už prekę bus vykdomas iš karto.
 • Jei išnagrinėjus prašymą, jis bus laikomas nepagrįstu – prekę su atsakymu grąžinsime Jums atgal (į Jūsų nurodytą vietą).
 • Pirkėjas ir SNYKS.lt susitaria, kad visi su užsakymais susiję kilę ginčai, pretenzijos ir (ar) nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Jei susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami LR teisės aktų nustatyta tvarka.

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “Mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė”).

1.2. Pardavėjas ir el. svetainės www.snyks.lt operatorius yra UAB Limarto LT, įmonės kodas 303189032, PVM mokėtojo kodas LT100008206019, adresas korespondencijai – Kolektyvo g. 15, LT-08314 Vilnius, Lietuvos Respublika, elektroninio pašto adresas – info@snyks.lt.

II. PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS

2.1. Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis ir privatumo politika, paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”.

2.2. Sutartis pradeda galioti, kai mes gauname Jūsų užsakymą ir galioja iki pilno prekių pateikimo.

2.3. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Mūsų ir Jūsų yra saugoma e-parduotuvėje.

III. JŪSŲ TEISĖS

3.1. Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvėje šių taisyklių ir e-parduotuvės nustatyta tvarka.

3.2. Jūs turite teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su e-parduotuve, išskyrus kai pirkimo – pardavimo sutarties negalima atsisakyti, pagal LR įstatymus.

IV. JŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

4.1. Jūs įsipareigojate apmokėti už užsakytas prekes pagal savo apmokėjimo pasirinkimą, bei jas priimti, jei nesutarta kitaip. Išsamią informaciją, apie prekių apmokėjimo galimus būdus, žiūrėkite puslapyje –  Prekių apmokėjimas.

4.2. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote juos atnaujinti.

4.3. Jūs, naudodamiesi šia e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

V. MŪSŲ TEISĖS

5.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Mes galime, be išankstinio perspėjimo, apriboti, sustabdyti galimybę naudotis e-parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

5.2. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, galime laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Jums.

5.3. Mes galime vienašališkai atšaukti Jūsų užsakymą, jei įtariame, kad prekės perkamos perpardavinėjimo tikslais. Mūsų tikslas, kad visos prekės būtų prieinamos tiesioginiam prekės vartotojui.

5.4. Mes galime vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas apie tai informuodami Jus šioje el.parduotuvėje.

VI. MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI

6.1. Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

6.2. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes į Jūsų nurodytą vietą ir per sutartą pristatymo laikotarpį.

6.3. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytų prekių, įsipareigojame apie tai pranešti per 72 val. arba Jums pasiūlyti analogiškas ar panašias prekes, o Jums nesutikus, grąžinti sumokėtus pinigus.

VII. PREKIŲ PRISTATYMAS

7.1. Prekes pristatome Mes arba Mūsų įgaliotas atstovas.

7.2. Prekių pristatymo metu Jūs privalote, kartu su Mumis ar Mūsų įgaliotu atstovu, patikrinti bendrą siuntos būklę.

7.3. Jums pasirašius siuntos pristatymo dokumente ar padiktavus siuntos atsiėmimo kodą kurjeriui ar suvedus siuntos atsiėmimo kodą paštomate yra laikoma, kad siunta yra perduota.

7.4. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos galite nepriimti apie tai pažymėję siuntos važtaraštyje arba iš karto (kai tik siunta atsiduria Jūsų rankose) susisiekti su Mumis, informuojant, nufotografuojant siuntos pažeidimą. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų ar priėmus ir iš kart nesusisiekus dėl matomų pažeidimų – laikoma, kad siunta perduota tvarkingai.

7.5. Išsamią informaciją, apie prekių pristatymo galimus būdus, kainas, terminus, įgaliotus atstovus, žiūrėkite puslapyje –  Prekių pristatymas.

VIII. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

8.1. Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

8.2. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovai daikto grąžinimui gali ir nepriimti.

8.3. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

8.4. Prekės grąžinimo išlaidas dengiate Jūs arba Mes, jei Jums bus tinkami mūsų siūlomi grąžinimo variantai.

8.5. Kai grąžinama nauja nekokybiška prekė, Mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška ar panašia preke. Tuo atveju kai Mes neturime analogiškos prekės, arba Jūs nenorite keisti, Mes per 72 val. grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

8.6. Išsamią informaciją, apie prekių grąžinimo galimus būdus, kainas, garantijas, žiūrėkite puslapyje –  Prekių grąžinimas.

IX. ATSAKOMYBĖS

9.1. Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos ar užsakymo pateikimo formoje pateiktus duomenis ir tų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos ar užsakymo formoje, Mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius, t.y. už vėluojančią siuntą, pasiklydusią siuntą ir kt.

9.2. Jūs atsakote už visus veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

9.3. Jūs atsakote už atpažinimo kodo/slaptažodžio perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Jūsų atpažinimo kodu/slaptažodžiu, Jūs atsakote už trečiosios šalies atliktus veiksmus mūsų e-parduotuvėje.

X. INFORMACIJOS PATEIKIMAS

10.1. Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos ir/ar užsakymo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu ir/ar telefonu.

10.2. Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate Mūsų e-parduotuvės skyriuje Kontaktai nurodytomis priemonėmis.

XI. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

11.1. Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis, taikoma asmens duomenų apsaugos politika, kurią reglamentuoja atitinkantys LR Teisės Aktai ir kuri vykdoma atsižvelgiant į Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos rekomendacijas.

11.2. Pardavėjas neperduoda (nebent LR įstatymų nustatyta tvarka) Pirkėjo asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius asmenis ar įmones, kurioms šie duomenys yra būtini sėkmingam užsakymo įvykdymui, t.y. asmenims/ įmonėms teikiančioms prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu.

11.3. Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis turėdami Jūsų sutikimą, kurį duodate tada, kai registruojatės šioje e-parduotuvėje, ir tada, kai patvirtinate sudarytą sandorį, t.y. kai paspaudžiate “Užsakyti”. Jūs savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis duodate visiškai savanoriškai, kai prisiregistruojate e-parduotuvėje ir/ar joje užsakote prekes.

11.4. Jūs galite nenurodydami jokios priežasties bet kada atšaukti savo sutikimą arba paprašyti, kad mes:

– ištrintume Jūsų duomenis. Prašymas ištrinti duomenis nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Duomenų ištrynimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

–  ribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymo trukmę arba apimtį. Toks prašymas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams;

– Jūsų asmens duomenis tvarkytume tiek visa apimtimi, tiek konkrečiu tikslu. Toks prašymas nedarys jokio poveikio iki tol atliktiems veiksmams. Prieštaravimo pareiškimas reiškia, kad svetainėje esanti Jūsų naudotojo paskyra bus panaikinta, o mes nebetvarkysime Jūsų duomenų;

–  patikslintume ar ištaisytume Jūsų asmens duomenis. Tai taip pat Jūs galite padaryti ir patys prisijungę e-parduotuvėje prie savo paskyros „MANO DUOMENYS“ skiltyje;

– pateiktume informaciją apie Mūsų vykdomo Jūsų asmens duomenų tvarkymo apimtį.

11.5. Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol panaikinama e-parduotuvėje esanti naudotojo paskyra. Naudotojo paskyra gali būti panaikinta Jums prašant, atšaukus sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis, pareiškus prašymą, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, arba paprašius, kad duomenys būtų ištrinti. Tokiu atveju mūsų sistemose, t.y. e-parduotuvės užsakymų istorijoje, buhalterinėse programose, bei buhalteriniuose popieriniuose dokumentuose liks tik archyvų informacija apie Jūsų visus buvusius sandorius.

11.6. Mes galime pavesti tvarkyti asmens duomenis savo verslo partneriams, jei tai būtina sandoriams įvykdyti. Pavyzdžiui, paruošti Jūsų užsakytas prekes ir jas išsiųsti arba perduoti parengtą komercinę informaciją (pastarasis atvejis susijęs su tais naudotojais, kurie sutiko gauti Naujienlaiškius). Naudotojų asmens duomenys jokiais būdais nebus perduodami trečiosioms šalims, išskyrus perdavimą šiose Taisyklėse nurodytais tikslais, o tai reiškia, kad jais nebus dalijamasi su kitais subjektais tam, kad trečiosios šalys galėtų platinti reklaminę medžiagą.

11.7. Jūs galite prenumeruoti mūsų naujienlaiškius nurodę savo el. pašto adresą ir jį užsakę. Paspaudus “Užsakyti” Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi komercinės ir reklaminės informacijos gavimo tikslais. Mes Jums galime siųsti naujienlaiškius, norėdami informuoti Jus apie naujausius pasiūlymus (pvz., naujas prekes, specialius pasiūlymus ar išpardavimą). Jūs galite bet kada atsisakyti gauti naujienlaiškius paspausdę naujienlaiškyje esančią nuorodą arba mus informavę skiltyje “Kontaktai” esančiais kontaktais/ nuorodomis.

11.8. Mūsų e-parduotuvėje yra „Facebook“ ir “Instagram” įskiepiai. Jie žymimi „Facebook“ ir “Instagram” logotipais. Šie įskiepiai tiesiogiai sujungia Jus su mūsų „Facebook“ ir “Instagram” profiliais. „Facebook“ ir “Instagram” sudaroma galimybė pagal Jūsų IP adresą nustatyti, kad Jūs lankėtės mūsų svetainėje. Jei Jūs lankotės mūsų svetainėje būdami prisijungę prie savo „Facebook“ ar “Instagram” profilio, šios programos įrašys informaciją apie apsilankymą. Net jei nesate prisijungę prie šių programų, jos turi galimybę gauti su IP adresu susijusią informaciją. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad „Facebook“ ir “Instagram” neinformuoja Mūsų apie duomenis, kuriuos surinko, ir apie tai, kaip juos naudoja. Jei norite gauti papildomos informacijos apie „Facebook“ ir “Instagram” privatumo užtikrinimo politikas, siūlome Jums tiesiogiai kreiptis į juos ir susipažinti su jų privatumo užtikrinimo politika adresu https://www.facebook.com/about/privacy/ . Jei nenorite, kad „Facebook“ ir “Instagram” turėtų galimybę gauti informaciją apie Jūsų lankymąsi Mūsų e-parduotuvėje, rekomenduojame Jums pirmiausia atsijungti nuo savo „Facebook“ ir “Instagram” paskyrų.

XII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

12.1. Bet kokios e-parduotuvės informacijos platinimas be raštiško Pardavėjo sutikimo yra draudžiamas.

12.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė.

12.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

12.4. Šių sąlygų ir taisyklių redakcija paskelbta ir galioja nuo 2021.09.04.

12.5. Jeigu turite klausimų, pasiūlymų, pastebėjimų – susisiekite su mumis Kontaktai skiltyje nurodytais kontaktais.

I. SĄVOKOS

1.1. Duomenų valdytojas ir el. svetainės www.snyks.lt operatorius (toliau – Duomenų valdytojas) yra UAB Limarto LT, įmonės kodas 303189032, PVM mokėtojo kodas LT100008206019, adresas korespondencijai – Kolektyvo g. 15, LT-08314 Vilnius, Lietuvos Respublika, registracijos adresas – Tilžės g. 41, Kaunas, LR, elektroninio pašto adresas – info@snyks.lt.

1.2. Pirkėjas – fizinis arba juridinis asmuo, įsigijęs prekių elektroninėje parduotuvėje www.snyks.lt.

1.3. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės), reglamentuoja pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, kuriais remiasi Duomenų valdytojas tvarkydamas Pirkėjo asmeninius duomenis.

II. BENDROSIOS NUOSTATOS

2.1. Ši privatumo politika reglamentuoja UAB Limarto LT elektroninės parduotuvės www.snyks.lt (toliau – Duomenų valdytojas ) ir www.snyks.lt kliento (toliau – Pirkėjas) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

2.2. Pirkėjo asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

2.3. E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad Duomenų valdytojas juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

III. ASMENŲ DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

3.1. Duomenų valdytojas vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:

3.1.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.

3.1.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.

3.1.3. Asmens duomenys nuolat atnaujinami.

3.1.4. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai.

3.1.5. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.

3.1.6. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

3.2. Pirkėjas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos jis savo noru pateikia užsakymo metu būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis:

3.2.1. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, turi teisę žinoti, kokius jo asmeninius duomenis esame sukaupę, turi teisę sužinoti, kokiems duomenų gavėjams jo asmens duomenys tiekiami ir buvo pateikti per paskutinius 1 metus, turi teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, turi teisę paprašyti ištrinti sukauptus duomenis apie save ir turi teisę paprašyti nustoti apdoroti sukauptus asmens duomenis, visa tai gali padaryti parašydamas el. laišką info@snyks.lt. Tokiu atveju pardavėjas nedelsdamas turi įgyvendinti pirkėjo prašymą (per 1-2 darbo dienas) ir Pirkėjo duomenis ištrinti arba patikimai nuasmeninti. Jeigu pardavėjas mato grėsmę asmens duomenims, jis turi teisę paprašyti patvirtinti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, leidžiančio tinkamai identifikuoti Pirkėją.

3.3. Duomenų valdytojas pripažįsta ir gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris daro užsakymą interneto parduotuvėje www.snyks.lt, teisę į privatumą. Duomenų valdytojas renka ir naudoja Pirkėjo asmens duomenis (pavadinimą arba vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą interneto parduotuvės užsakymo metu nurodytą informaciją) prekių arba paslaugų užsakymų apdorojimui arba kitų prisiimtų sutartinių įsipareigojimų vykdymui.

3.4. Internetinėje parduotuvėje yra galimybė pareikšti savo sutikimą, dėl jo asmens duomenų naudojimo tiesioginės rinkodaros tikslams (asmenims nuo 14 metų). Tai Pirkėjas padaro pažymėdamas (sutinku, kad jo asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais). Nuo momento kai yra pareikštas sutikimas, Pardavėjas siunčia naujienlaiškius, kliento nurodytu el. Paštu. Elektroninėje parduotuvėje www.snyks.lt yra sudaryos galimybes naujienlaiškio atsisakyti (naujienlaiškio pradžioje yra pasirinkimas: „atsisakyti prenumeratos“ – paspaudęs klientas daugiau nebegaus naujienlaiškio).

IV. ASMENŲ DUOMENŲ PERDAVIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS

4.1. Duomenų valdytojas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Duomenų valdytojo partnerius, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

V. REGISTRACIJOS PATEIKIMO TAISYKLĖS

5.1. Pirkėjas registracijos formoje turi pateikti pilną ir teisingą prašomą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Pirkėjas pateikė netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, Duomenų valdytojas turi teisę anuliuoti Pirkėjo registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Pirkėjo galimybes naudotis e-parduotuve.

5.2. Pirkėjas turi teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją.

VI. TAISYKLIŲ KEITIMAS

6.1. Duomenų valdytojas turi teisę iš dalies arba visiškai pakeisti Taisykles apie tai pranešdamas www.snyks.lt interneto parduotuvėje.

6.2. Taisyklių papildymai arba pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie atsiranda interneto parduotuvėje www.snyks.lt.

6.3. Jeigu Pirkėjas nesutinka su nauja Taisyklių redakcija, jis turi teisę raštu jos atsisakyti.

6.4. Jei po Taisyklių papildymo arba pakeitimo Pirkėjas ir toliau naudojasi interneto parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutinka su naująja Taisyklių redakcija.

VII. INFORMACIJOS PATEIKIMAS IR SAUGOJIMAS

7.1. Visi pranešimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų valdytojui yra pateikiami elektroniniu paštu info@snyks.lt arba paštu, adresu nurodytu šios el.parduotuvės kontaktuose.

7.2. Atsakymą Duomenų valdytojas pateikia ta pačia forma, kuria buvo gautas pranešimas arba pretenzija.

7.3. Taip pat galimas skundų pateikimas Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

VIII. SLAPUKAI (angl. cookies)

8.1. Slapukai naudojami tam, kad Pirkėjui būtų galima pasiūlyti visavertes paslaugas naršant mūsų e-parduotuvėje. Informacija (slapukus, angl. “cookies”) įrašoma Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje). Įrašytą informaciją Duomenų valdytojas naudoja atpažindamas Pirkėją, kaip ankstesnį e-parduotuvės naudotoją, rinkdamas šios e-parduotuvės lankomumo statistiką. Pirkėjas bet kada gali peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Duomenų valdytojas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat Pirkėjas turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Pirkėjo  kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios e-parduotuvės funkcijos Pirkėjui gali būti neprieinamos. Naudodamasis e-parduotuve Pirkėjas sutinka su tuo, kad Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą Pirkėjas bet kada gali atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamasis bet kuriais Duomenų valdytojo svetainėje skelbiamais kontaktais.

IX. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

9.1. Ši privatumo politikos redakcija paskelbta ir galioja nuo 2021.09.04.

9.2. Jeigu turite klausimų, pasiūlymų, pastebėjimų – susisiekite su mumis kontaktų skiltyje nurodytais būdais, žr. KONTAKTAI.

ADRESAS: Kolektyvo 15, 08314 Vilnius

DARBO LAIKAS:

  • I             Nedirbame
  • II – V      11:00 – 20:00
  • VI          11:00 – 18:00
  • VII          Nedirbame

EL. PAŠTAS: info@snyks.lt

TELEFONAS: +370 670 00919

FACEBOOK: https://www.facebook.com/snyks.lt/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/snyks.lt/